Shadow-CS
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Shadow-CS
Do you like CS ? Forumul serverului ShadowT . Join us ... and enjoy !!
 
AcasaGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Cititi si luati aminte!!!!!!

In jos 
AutorMesaj
Missy
VIP
VIP
Missy


Numarul mesajelor : 160
Varsta : 37
Localizare : undeva departeeee
Warn :
Cititi si luati aminte!!!!!! Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Cititi si luati aminte!!!!!! Right_bar_bleue


Cititi si luati aminte!!!!!! Empty
MesajSubiect: Cititi si luati aminte!!!!!!   Cititi si luati aminte!!!!!! EmptyJoi Ian 22, 2009 6:06 pm

Am primit o gramada de reclamatii contra adminilor care nu stiu sa isi faca treaba cum e normal...din moment ce v-am oferit admin si kiar moderator am pretentia de la voi sa va comportati ca atare.am auzit urmatoarele:
-nu se fac poze la suspecti ci se da ban direct
-adminii injura mai rau ca playerii
-se cearta adminii intre ei
-se skimba harta aiurea fara vot
-se imprumuta adminele
-se dau banuri in masa(ala e prieten cu ala de aceea primeste si el ban)
-exista admini codati
Daca mai aud o singura problema din astea va promit ca va scot adminele si daca le vreti inapoi o sa cresc pretul de la 15 ron la 30 ron ca poate asa va invatati sa le apreciati ce vi se ofera(la multi dintre voi pe moca pe motiv ca imi sunteti prieteni si tin la voi si nu mi-e frik sa recunosc asta)
Daca voi ca admini nu sunteti in stare sa pastrati buna intelegere pe server,va rog sa imi spuneti ca nu sunteti in stare si o sa raman eu singura pe server..mai bine asa..stiu ca e liniste macar nu aud toata ziua cearta!
e ultima data cand mai zic ceva,la urmatoarea o sa iau masuri nu ma interseaza daca o sa mai vorbiti sau nu cu mn!!Missy out
Sus In jos
 
Cititi si luati aminte!!!!!!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Shadow-CS :: Anunturi !-
Mergi direct la: